OFERTA GRUPOWA

Wisełka, zaledwie 10 km od Międzyzdrojów,  mała miejscowość położona wśród sosnowych lasów na obrzeżu Wolińskiego Parku Narodowego. To świetne miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju obozów, kolonii i zielonych szkół. Bliskość znanych kurortów zapewnia niezliczoną ilość atrakcji kulturalnych, naukowych, rozrywkowych i sportowych. Już nie musicie Państwo wybierać pomiędzy organizacją grupowego wyjazdu nad jezioro czy nad morze. W Wisełce czeka na naszych Gości i jedno i drugie.

pilkarzyki

jedzenie

Zakwaterowanie i wyżywienie
Dla grup zorganizowanych proponujemy zakwaterowanie w pokojach 1, 2, lub 3 osobowych z łazienkami lub w domkach 3 osobowych z łazienkami. W cenę zakwaterowania wliczone jest pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

 

Atrakcje:
Zapraszamy na piesze wycieczki ze zwiedzaniem okolicznych atrakcji oraz na zajęcia sportowo – rekreacyjne. W wolnym czasie można plażować i kąpać się w w morzu lub jeziorze. 

Czas wieczorny warto zarezerwować na ognisko z pieczeniem kiełbasek.
Oferujemy także rejs statkiem, wycieczki autokarowe po Wyspie Wolin: Aleja Gwiazd, Jezioro Turkusowe, Muzeum Figur Woskowych, Park Miniatur, Podziemne Miasto, Fort Gerharda, Rezerwat Żubrów w Międzyzdrojach itp.
 

Obiekty sportowe:

  • możliwość korzystania ze stadionu piłkarskiego i lekkoatletycznego w Międzyzdrojach. Stadion posiada certyfikaty PZPN i PZLA.
  • możliwość korzystania z pełnowymiarowej hali wielofunkcyjnej w Międzyzdrojach.

Zapewniamy transport do ww. obiektów sportowych.

 

Cennik
Cena dla grup, uzgadniana jest indywidualnie z uwagi na zróżnicowane potrzeby. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt pod adresem: kontakt@podzaglami-wiselka.pl lub telefonicznie pod numerem 517 662 062.